איך משווקים אפליקציה?

רוצים לדעת איך לעשות שיווק לאפליקציה שלכם? כל מה שרציתם לדעת על קידום אפליקציות במאמר הבא – נדבר על איך עושים קידום אורגני לאפליקציה וגם איך עושים פרסום ממומן לאפליקציות.

 

איך משווקים אפליקציה
ככה תלמדו לשווק את האפליקציה שלכם

פיתוח אפליקציה לעסק מעניינת אותך? התחרות הרבה בחנויות האפליקציה על תשומת לב הגולשים משמעותית מאשר בעבר. היא דורשת מבעלי אפליקציות חדשות מאמץ רב משנדרש פעם כדי להתבלט מבין שאר האפליקציות המתחרות.

אם אתם רוצים לקדם אפליקציה – עליכם להשקיע זמן או כסף על עשיית שיווק לאפליקציה שלכם, כדי שתצליח להופיע לגולשים בחיפוש ולקבל הורדות.
אם לא תעשו זאת – כנראה שלא תצליחו בכלל להופיע בתוצאות החיפוש בחנויות האפליקציה ולא תגיעו לרף ההורדות או המשתמשים שחשבתם שתגיעו אליו.

בדיוק לשם כך הכנו לכם את המאמר המלא שיענה לכם אחת ולתמיד על השאלה "איך עושים שיווק לאפליקציות?".
במאמר זה נדבר גם על איך עושים קידום אורגני לאפליקציות וגם על איך עושים פרסום ממומן לאפליקציות. נסביר לכם אילו אפשרויות עומדות לרשותכם, על מה אסור לוותר ואיפה כדי להשקיע יותר או פחות ממאמצי השיווק שלכם לקידום האפליקציה.
לאחר קריאת המאמר אין ספק כי תדעו טוב יותר כיצד לעשות שיווק לאפליקציה שלכם – אורגני וממומן.


איך עושים קידום אורגני לאפליקציות
 

 

קידום אורגני לאפליקציות כולל בתוכו את תחום שיווק ASO לאפליקציה וכן פעולות רבות נוספות.

קידום ASO למטרת שיווק אפליקציות

 

ASO זה קיצור של App Store Optimization וזה מונח בעולם קידום האפליקציות שמשמעותו ביצוע פעולות אופטימיזציה שונות (בדומה למשמעות של SEO בעולם קידום האתרים). זאת במטרה לבצע התאמה מרבית של הגדרות עמוד האפליקציה שלכם בחנות שבה היא משווקת, כדי שהאפליקציה תופיע לגולשים במיקומים ראשונים בחיפוש.
אם אתם רוצים שהאפליקציה שלכם תוצג בתוצאות הראשונות במנוע החיפוש של חנויות האפליקציה – אתם חייבים לעשות לה קידום מסוג ASO.

המדריך המלא לביצוע קידום ASO לאפליקציה >>

צריכים עזרה? כמה פרטים וחוזרים אליכם:

 

דרכים נוספות לביצוע קידום אורגני לאפליקציות

 

קידום אורגני לאפליקציות כולל בתוכו פעולות נוספות על שיווק ASO והוא מבוסס ברובו על טכניקות קידום אורגני לאתרים. יש הרבה פעולות שמשמשות לקידום אורגני של אתרי אינטרנט ושהן תורמות גם לקידום אורגני של אפליקציות. למשל קידום על ידי גרפיקות, שיווק באמצעות תוכן, קידום מילות מפתח, בניית קישורים, השגת ביקורות ודירוגים טובים ועוד.

 

איך עושים פרסום ממומן לאפליקציות

 

פרסום ממומן של אפליקציות עושים לרוב דרך הפלטפורמות של גוגל ושל פייסבוק.

 

פרסום ממומן של אפליקציות בגוגל

 

כדי לעשות פרסום ממומן לאפליקציה שלכם אתם יכולים להשתמש כמובן בגוגל.
פלטפורמת הקידום Mobile Ads של גוגל נותנת לכם אפשרויות רבות להצגת המודעות הממומנות שלכם ברחבי הרשת.
אתם יכולים להציג את הפרסומת במיקומים רבים, כמו:
* תוצאות החיפוש בגוגל בנייד
* באתרי תוכן רלוונטיים כמו מגזיני גאדג'טים למיניהם או כאלה בתחום האפליקציה שלכם כמו כושר
* וכמובן באפליקציות אחרות או בסרטוני וידיאו המוצגים באתרים שותפים של גוגל.

 

קידום אפליקציות בפייסבוק

 

פייסבוק היא פלטפורמה נהדרת כדי לעשות בה פרסום ממומן לאפליקציה שלכם.
היא מאפשרת לכם לטרגט את מאפייני קהל היעד שייחשף למודעה ולפלח אותם בנפרד בכל קמפיין שלכם, תוך שימוש במגוון אפשרויות טרגוט מתקדמות.
אתם יכולים לבנות קמפיינים במטרה לקדם הורדות לאפליקציה או לקדם את המעורבות שהגולשים יוצרים איתה. וכמובן, מתאפשר לכם להציג את הפרסומת רק לגולשים רלוונטיים, מבלי לבזבז תקציב על קהל שלא מתאים לכם.
אתם יכולים לבחור את מאפייניהם הדמוגרפיים, את תחומי העניין שלהם, את המכשיר ממנו הם גולשים ועוד מגוון אפשרויות פילוח עומדות לרשותכם כאשר אתם עושים קידום אפליקציות בפייסבוק.

 


על מה עדיף להשקיע – קידום אורגני או פרסום ממומן לאפליקציה?

 

אם המטרה שלכם היא לקבל יותר חשיפה של האפליקציה לגולשים בחיפוש ולהשיג יותר הורדות – אין ספק כי עדיף לכם לבחור בקידום אורגני לאפליקציה.
נציין כי ללא עשיית קידום ASO לאפליקציה – סביר להניח כי תתקשו מאוד להגיע למיקומים טובים בחיפוש ואולי אפילו האפליקציה שלכם לא תיחשף כלל. קידום ASO הינו בגדר שלב חובה שאסור לוותר עלי.
למעשה, אנשי שיווק ומקדמים רבים רואים אותו כחלק מתהליך ההשקה ולא מתהליך השיווק. זאת בשל חשיבותו הרבה – קידום ASO הוא זה שגורם לאפליקציה להופיע לגולשים בתוצאות החיפוש. בלעדיו זה כמעט בלתי אפשרי לקבל הורדות אורגניות (כאלה שמגיעות חינם ולא ממודעות בתשלום שפרסמתם ברשת).

פרסום ממומן, לעומת זאת, מאפשר לכם להציג מודעות ממומנות ברחבי האינטרנט.
זאת כדי להשיג מודעות רבה יותר לאפליקציה שלכם ולחשוף אותה לקהל רלוונטי רחב – ולא רק לגולשים שחיפשו אותה. קידום אפליקציות ממומן נותן לכם אפשרות לקבל יותר הורדות ממקורות שונים, חוץ מתוצאות החיפוש האורגניות. זה יכול להיות בסרטוני וידיאו באתרים שונים בנייד, באפליקציות אחרות או אפילו בפייסבוק.
אין ספק כי פרסום ממומן לאפליקציה הוא תוספת נהדרת כדי להגביר את הנוכחות הדיגיטלית של האפליקציה שלכם ברחבי הרשת, כדי להשיג לה יותר הורדות וכמובן – כדי להתגבר על המתחרים ולהשאירם מאחור.

 


למה שיווק אפליקציות עושים רק עם חברת
AppGrade

 

מחפשים חברה מובילה שתספק לכם שירותי שיווק אפליקציות אפקטיביים ומשתלמים? שיווק אפליקציות עושים רק עם חברת AppGrade.

לנו יש ניסיון של שנים בקידום אפליקציות – אורגני וממומן – בחנויות האפליקציה של App-Store ושל Google  ולאפליקציות בתחומים שונים. אנו נדע כיצד לקדם את האפליקציה שלכם למיקומים ראשונים בתוצאות החיפוש. ואתנו תצליחו להגיע לרף ההורדות המיוחל שקבעתם לעצמכם, ואף לחצות אותו משמעותית – אולי ברמה שאפילו לא ציפיתם לה.

כאשר אתם בוחרים בחברת AppGrade שתעשה שיווק לאפליקציה שלכם – אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.
פתאום לעבור את המתחרים שלכם לא יראה לכם עוד כחלום בלתי אפשרי. איתנו כל דבר בעולם שיווק האפליקציות הוא בר השגה ואנחנו נשמח לעזור גם לכם להשאיר אבק לכל האפליקציות שמתחרות בכם.

יש לכם שאלה? אנחנו כאן בשבילכם:

שתפו אם אהבתם!

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב whatsapp
שתפו בוואטסאפ
גלילה לראש העמוד